جشن گرفتن کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه

جشن گرفتن: کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه داوطلبان دریافت آموزشی آموزش داوطلب انتشار

گت بلاگز اخبار بین الملل اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد ، جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان

روزنامه نیویورک‌تایمز به تازگی در گزارشی جنجالی برنامه‌ای سری وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) را جهت جستجو و تحقیقات راجع به یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر داده هست

اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد ، جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان

جزئیات تقابل جنگنده های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان/ اسنادی که نیویورک تایمز افشا کرد

عبارات مهم : پرنده

روزنامه نیویورک تایمز به تازگی در گزارشی جنجالی برنامه ای سری وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) را جهت جستجو و تحقیقات راجع به یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر داده هست. یکی از مواردی که در این گزارش به آن اشاره و فیلم آن هم انتشار یافته یک تقابل میان جنگنده های نیروهای دریایی آمریکا با یوفوها است.

به گزارش خبرآنلاین، این روزنامه در گزارشی بخشی از اسنادی را افشا کرده که از هزینه ۲۰ میلیون دلاری پنتاگون در برنامه شناسایی یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر می دهد. بعضی از اسناد این عملیات سری خبر از شناسایی اشیایی ناشناسا با سرعت عجیب می دهند. با این وجود دانشمندان می گویند این گزارش ها هنوز نمی تواند ثابت کننده وجود موجودات فرازمینی باشد.

اسنادی که نیویورک‌تایمز افشا کرد ، جزئیات تقابل جنگنده‌های اف-۱۸ آمریکا با یوفوها در آسمان

پنتاگون از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ این عملیات را که مقام های معدود دولتی ا از آن خبردار بوده اند جهت رهگیری و جستجوی یوفوها در دستور کار داشته هست. شیء ناشناس پرنده، بشقاب پرنده یا یوفو اصطلاح مرسوم جهت هر پدیدهٔ هوایی است که علت آن نمی تواند به آسانی یا بلافاصله به وسیله ناظر آشنا شود. نیویورک تایمز گزارش داده که طراح مهم این برنامه موسوم به «برنامه پیشرفته شناسایی تهدیدهای فضایی» هری رید،رئیس وقت سنا بوده هست.

ماجرای تقابل جنگنده ها

در بخشی از اسنادی که نیویورک تایمز به دست آورده گزارش هایی از ثبت مشاهده اشیایی پرنده با سرعت بسیار اوج بدون داشتن نیروی محرکه قابل مشاهده یا ابزار پرواز مرسوم هواپیماهای انسان وجود دارد. در این اسناد فیلم هایی از تقابل جنگنده های آمریکا با اشیاء ناشناس وجود دارد. در یکی از موارد ۲ فرونده جنگنده F/A-18F نیروی دریایی آمریکا در سال ۲۰۰۴ از روی یک ناو هواپیمابر در خلیج سن دیگو به پرواز درآمدند تا اشیاء ناشناس را تعقیب کنند.

روزنامه نیویورک‌تایمز به تازگی در گزارشی جنجالی برنامه‌ای سری وزارت دفاع آمریکا(پنتاگون) را جهت جستجو و تحقیقات راجع به یوفوها یا اشیا ناشناس پرنده خبر داده هست

گزارش و صدای بی سیم ضبط شده است خلبان ها در آن وقت نشان می دهد که اشیاء ناشناس دیده شده است سرعت ارزش از این جنگنده ها زیاد بوده و جنگنده ها نتواسته اند به گرد پای آن برسند. یکی از خلبان های گفته است زمانی که قصد داشته به این شیء نزدیک شود این یوفو چنان سرعت گرفته که تاکنون در عمرش چنین چیزی ندیده بوده هست. مسئله عجیب که خلبان ها به آن اشاره کرده اند وجود نداشتن هیچ نوع روتر یا بال و موتور قابل دید در این شیء پرنده است.

واژه های کلیدی: پرنده | برنامه | آمریکا | برنامه | جنگنده | نیویورک | بشقاب پرنده | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz