جشن گرفتن کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه

جشن گرفتن: کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه داوطلبان دریافت آموزشی آموزش داوطلب انتشار

گت بلاگز اخبار حوادث عکس + راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد

پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را نشانه نیت شوم خود قرار داد. 

عکس + راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد

راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد +عکس

عبارات مهم : ایران

پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را نشانه نیت شوم خود قرار داد.

به گزارش آفتاب، عصر 23 شهریور ماه امسال زن جوانی سراسیمه پای در کلانتری 103 گاندی گذاشت و از ماجرای گرفتار شدن در دام جوان شیطان صفتی پرده برداشت.

این زن به ماموران گفت: چندی قبل جهت عمل جراحی به پایتخت کشور عزیزمان ایران آمدم و در این مدت در منزل یکی از بستگانم زندگی می کردم تا اینکه بعد از بهبودی تصمیم گرفتم به شیراز بازگردم و یک بلیط هواپیما جهت ساعت 19:30 امروز دقیقه تهیه کردم.

عکس + راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد

وی افزود: ساعت 17 از طریق اسنپ درخواست ماشین کردم و ساعت 17:30 دقیقه خودروی پراید سفید رنگی به جلوی منزل بستگانم در خیابان دماوند آمد و زمانیکه قصد سوار شدن بر صندلی عقب ماشین را داشتم پسر جوان که راننده پراید بود ادعا کرد که کمک فنر عقب خودرویش عقب است و از من خواست که در صندلی جلو بنشینم.

خودرو به سمت فرودگاه حرکت کرد که در مسیر به ترافیک برخوردیم که راننده با ادعای اینکه مسیر میانبری می شناسد عوض کردن مسیر داد و وارد بزرگراه خاکی شد.

پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را نشانه نیت شوم خود قرار داد. 

ترسیده بودم و از او خواستم که به مسیر مهم بازگردیم ولی او در محلی خلوت ماشین را متوقف کرد و با ترساندن چاقو و در حالیکه التماسش می کردم مرا نشانه نیت شومش قرار داد.

پسر جوان بعد از آزار و اذیت پشت فرمان خودرویش نشست و شروع به حرکت کرد و در یک خیابان جهت خریدن سیگار توقف کرد که عالی ترین لحظه بود که پا به فرار بگذارم.

بدین ترتیب تیمی از ماموران اداره 16پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران به دستور بازپرس آرش سیفی از شعبه چهارم دادسرای امور جنایی جهت دستگیری عامل این اقدام سیاه وارد عمل شدند.

عکس + راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد

کارآگاهان در گام نخست با توجه به اینکه پسر جوان از راننده های تاکسی اینترنتی اسنپ است تحقیقات خود را شروع کردند و خیلی سریع تجسس های فنی را شروع کرده و موفق به شناسایی محمد 22 ساله شدند و هنگامی که تصویر پسر جوان پیش روی زن جوان قرار داده شد وی به عنوان همان عامل شیطانی معرفی شد.

تیم پلیسی با شناسایی منزل محمد زمانیکه به در منزل وی رفتند پی بردند پسر جوان بعد از اقدام شوم به منزل مراجعه نکرده که در این مرحله ماموران با کارها فنی توانستند محل تردد محمد را رد زنی کنند و ساعت 3 ظهر 27 شهریور این جوان در فلکه اول پایتخت کشور عزیزمان ایران پارس دستگیر شد.

پسر جوان که راننده خودروی تاکسی اینترنتی اسنپ بود قبل از سوار کردن مسافر زن بر خودرویش مواد مخدر مصرف کرد و زن جوان را نشانه نیت شوم خود قرار داد. 

گفتگو با جوان شیطان صفت

محمد 22 ساله ادعاهای زیاد می کند که با تحقیق پلیس و بازجویی هایش تفاوت دارد او مدعی شد که هیچ تهدیدی در کار نبوده و این در حالی است که پزشکی قانونی ضرب و جرح و آزار و اذیت زن جوان را قبول کرده است.

عکس + راننده اسنپ که زن را به جای فرودگاه به بیابان برد

سابقه داری؟

سابقه کیفری ندارم ولی سابقه کیفری داشتم.

تحصیلات؟

دیپلم

اعتیاد داری؟

بعضی وقتها حشیش می کشیدم.

به چه جرمی دستگیر شدی؟

تجاوز.

روز اتفاق چه اتفاقی افتاد؟

من اسنپ کار می کردم و درخواستی آمد جهت من در نارمک به مقصد فرودگاه مهرآباد، هنگامی که آمد دیدم یک زن است که در صندلی عقب سوار شد که بخاطر خراب بودن کمک فنرم خودرویم از او خواستم در صندلی جلو بشیند که در مسیر تصمیم گرفتم با او رابطه برقرار کنم که ابتدا پیشنهاد دادم قبول نکرد و بعد از آن مجبور شدم به زور کاری که نباید می کردم را انجام دادم.

بعد از ماجرای کجا رفتی؟

به سمت فرودگاه راه افتادیم که در خیابان میرداماد توقف کردم که سیگار بخرم که دیدم یک دفعه از ماشین پیاده شد و من منتظرش بودم و چون روی قرص بودم و مواد مخدر شیمیایی …. کشیده بودم ترسیدم و به سمت منزل مان رفتم و آنجا بود که متوجه شدم کیف و لپ تاپش را جا گذاشته است و بعد از اینکه وارد منزل شدم و کیف را چند روز در منزل مان بود که روز دوم هنگامی که در کیف را باز کردم شناسنامه زن جوان را دیدم و تازه متوجه شدم که او ازدواج کرده و شوهر دارد.

خانواده ات راجع به کیف خانمانه حرفی نزدند؟

گفتم کیف یکی از مسافرانم است که داخل ماشین جا گذاشته است.

کی متوجه شدی پلیس در تعقیبت است؟

پس از چند روز از اسنپ به من زنگ زدند و اعلام کردند که از من شکایت شده است است.

دوست دختر داری؟

بله، با دخترهای زیادی دوست هستم.

چرا با مسافر زن رابطه شیطانی برقرار کردی در حالیکه به تو گفته بود مریض است؟

قرص خورده بودم و مواد مخدر مصرف کرده بودم و نمی دانستم چه کاری می کنم.

تو که گفتی اعتیاد نداری؟

مصرف می کنم ولی اعتیاد ندارم و در آن لحظه جهت خودم نبودم.

یعنی اگر مواد نمی کشیدی دست به این کار نمی زدی؟

نه، چون کنترلم دست خودم نیست.

یعنی اگر ناموس خودتم بود باز این اقدام شیطانی را انجام می دادی؟

نه.

فکر نمی کردی تحت تاثیر این مواد به خانواده ات آسیب برسانی؟

همیشه تو تنهایی خودم مواد می کشیدم.

چرا قبل از سوار کردن مسافرت مواد کشیدی؟

وقتی آخرین مسافرم را پیاده کردم مواد کشیدم که از اسنپ جهت من خبر درخواست مسافر آمد که قصد داشتم کلید انصراف را بزنم که دستم به گزینه دیگری خورد که تصمیم گرفتم این مسافر را به مقصد برسانم و به منزل بروم که این اتفاقات رخ داد.

چرا با اسم و هویت خودت در اسنپ کار نمی کردی؟

2 ماه قبل در اسنپ کار می کردم که بخاطر خالکوبی و جای چاقویی که روی سرم بود اخراج شدم و در خیابان بودم که دیدم چند نفر کنار خیابان ایستادند و راننده اسنپ استخدام می کنند که با یکی از آنها در مورد اتفاقی که افتاده صحبت کردم که پسر جوان اعلام کرد که اگر گواهینامه و مشخصات فرد دیگری را تهیه کنی می توانی دوباره مشغول به کار شوی.

مدارک را تهیه کردی؟

بله، گواهینامه و مشخصات یکی از بستگانم را تهیه کردم و هنگامی که گفتم با عکسم چه می کنید وی ادعا کرد که می تواند کاری کند که عکسم در اسنپ ثبت نشود که شماره اش را گرفتم و مدارکی که می خواست را تهیه کردم و بعد از آن دوباره با مشخصات یکی دیگر در اسنپ مشغول به کار شدم.

از چند سالگی دوستی و رابطه با دختر را شروع کردی؟

از 14 یا 15 سالگی

وضعیت مالی خوبی داری؟

نه، ولی کار می کردم و پول داشتم

بچه چندم خانواده هستی؟

بچه آخر هستم.

خانواده ات به این رفتارات اعتراض نمی کردند؟

چرا ولی من توجه ای نمی کردم.

پشیمانی؟

بله.

بنا به این گزارش، متهم جهت تحقیقات زیاد به دستور بازپرس پرونده در اختیار ماموران اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارد.

اخبار حوادث – آفتاب نیوز

واژه های کلیدی: ایران | ماشین | خیابان | راننده | فرودگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz