جشن گرفتن کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه

جشن گرفتن: کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه داوطلبان دریافت آموزشی آموزش داوطلب انتشار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات خط خوردن کاوه مثل انفجار یک بمب بود

فلیچه ماتزو، سرمربی شارلروا، اعتقاد است قرار نگرفتن کاوه رضایی در فهرست نهایی تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی ناعادلانه بوده است. 

خط خوردن کاوه مثل انفجار یک بمب بود

خط خوردن کاوه مثل انفجار یک بمب بود

عبارات مهم : رضایی

فلیچه ماتزو، سرمربی شارلروا، اعتقاد است قرار نگرفتن کاوه رضایی در فهرست نهایی تیم ملی کشور عزیزمان ایران جهت جام جهانی ناعادلانه بوده هست.

به گزارش ورزش سه ، کاوه رضایی که در تابستان گذشته از استقلال به کلوب بلژیکی شارلروا رفت، در نخستین فصل حضورش در لیگ بلژیک عملکرد درخشانی داشت و توانست 16 گل جهت تیمش به ثمر برساند ولی کارلوس کی روش در نهایت تصمیم گرفت تا او را در فهرست نهایی تیمش جهت جام جهانی قرار ندهد؛ تصمیمی که تصویر العمل ماتزو را به همراه داشت.

او به خبرنگاران گفت:” گزینش نشدن کاوه جهت جام جهانی غیرقابل درک هست. کلوب این عنوان را روز شنبه متوجه شد و من صبح یکشنبه از این عنوان مطلع شدم. این عنوان بی تردید یک ضربه جهت او بود. مثل یک بمب کوچک جهت او بود.

خط خوردن کاوه مثل انفجار یک بمب بود

ما خیلی ناراحت هستیم؛ هم او و هم باشگاه. ما نمی توانیم بفهمیم بازیکنی که در یک فصل 16 گل زده، پشت سر بازیکنانی قرار بگیرد که 5 یا 6 گل زده اند. من علت آن را نمی دانم که این یک بی عدالتی بزرگ در حق این پسر است.”

واژه های کلیدی: رضایی | انفجار | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz