جشن گرفتن کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه

جشن گرفتن: کارت ورود به آزمون دانشگاه ها دانشگاه داوطلبان دریافت آموزشی آموزش داوطلب انتشار

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شاهکار منصوریان در تیم‌هایی که سرمربی بوده!

منصوریان با همه این تیم‌ها یک عادت یکسان دارد؛ اینکه لیگ برتر را فاجعه بار شروع کند. 

شاهکار منصوریان در تیم‌هایی که سرمربی بوده!

شاهکار منصوریان در تیم هایی که سرمربی بوده!

عبارات مهم : ایران

منصوریان با همه این تیم ها یک عادت یکسان دارد؛ اینکه لیگ برتر را فاجعه بار شروع کند.

به گزارش وزنامه تماشاگران امروز؛ “همه آنهایی که جهت تماشای بازی استقلال و سایپا به ورزشگاه تختی رفته بودند، امید داشتند طلسم نتیجه های ضعیف منصوریان در شروع لیگ شکسته شود. استقلال سال گذشته با منصوریان بدترین شروع تاریخ خود را تجربه کرد و در آخر هفته چهارم فقط ۲ امتیاز داشت. با این حال این بار هم طلسم شکسته نشد. استقلال با یک گل مغلوب سایپا شد تا جهت دومین بار در چهارمین هفته لیگ، طعم تلخ شکست را بچشد. این نتیجه باعث شد دومین شروع فاجعه بار استقلال در تاریخ لیگ هم به نام علیرضا منصوریان نوشته شود. استقلال در تاریخچه هفده دوره لیگ برتر ۳ بار دیگر هم در آخر هفته چهارم، ۴ امتیازی شده است بود، ولی تفاضل منفی یک تیم منصوریان در رقابتهای امسال باعث شد، استقلال او در جایگاهی پائین تر از تیم های ۴ امتیازی منصور پورحیدری (اولین دوره لیگ برتر)، رولند کخ (دومین دوره لیگ برتر) و امیر قلعه نویی (هشتمین دوره لیگ برتر) قرار بگیرد.

شاهکار منصوریان در تیم‌هایی که سرمربی بوده!

البته این آمار منصوریان فقط به حضور روی نیمکت استقلال خلاصه نمی شود. او همراه با تیم های پاس همدان و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران (دو بار) نیز لیگ برتر را به عنوان سرمربی شروع کرد ولی در دو مورد، شروع ها، شروع های بدی بودند. منصوریان در پاس همدان در آخر هفته چهارم فقط یک امتیاز داشت و با نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم در آخر چهار بازی نخست لیگ پانزدهم فقط ۳ امتیاز به دست آورد. آمار مربوط به شروع تیم های منصوریان در ادوار متفاوت لیگ برتر زمانی عجیب به نظر می رسد که بدانیم این مربی در ۴ هفته اول پنج لیگ متفاوت همراه با پاس همدان، نفت (دوبار) و استقلال (دوبار)، مجموعا از ۲۰ بازی خود فقط ۳ بازی را برده است! (۳ برد-۸ مساوی و ۹ باخت)

به همه این موارد، امسال باید یک مورد دیگر را هم اضافه کرد؛ زدن تنها یک گل در ۳۶۰ دقیقه. این جهت نخستین بار در تاریخ است که استقلال در ۴ هفته نخست لیگ برتر فقط یک گل می زند. حتی تیم های پاس همدان و نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران هم با علیرضا منصوریان چنین آمار تاریکی نداشتند.

منصوریان با همه این تیم‌ها یک عادت یکسان دارد؛ اینکه لیگ برتر را فاجعه بار شروع کند. 

حالا در شرایطی که سجادشهباززاده با مصدومیت روبرو شده است است باید دید منصوریان چطور می خواهد خود و تیمش را از شر بحران ناخواسته ابتدای فصل، در گل نزدن و از دست دادن امتیازات زیاد نجات دهد؟

واژه های کلیدی: ایران | تاریخ | همدان | سرمربی | تاریخچه | استقلال | منصوریان | علیرضا منصوریان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz